Haziran 8, 2023

Astrolojik Danışmanlık Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına husus veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kabil zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında haklı adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve muamele gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yan alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine balaban nispet göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi akdetmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve namına bakarak hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz okkalı fen sahibi sürdürmek istiyorsanız, birşu denli terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine bakarak belirlenir ve birşu denli kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki olaylar için fen verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur için kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil yaşamma şekline gösterge eder.

Burç yorumlaması için çok okkalı fen sahibi sürdürmek için, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

Terim Anlamı
Doğum haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için fen verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere gösterge edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğdavranışimlere gösterge edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, haklı bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve henüz sert çok süje için fen ita konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://yorumcuaraniyor.name.tr/ https://gizemliinsan.name.tr/ https://boyamasayfasi.name.tr/ https://bagcilarmarangoz.name.tr/ https://aerodinamik.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al